Archív AK47 B

4 Kolo

Archív AK47 B - Sezóna 12/13

AK 47 “B” – Karlovka 1983 1:4

Proti Karlovke sme v minulej sezóne dokázali dvakrát vyhrať – zhodne 4:1, ale tentokrát
sme ťahali za kratší koniec. A to úplne zaslúžene. Namotivovaný súper zložený zo
skúsených hráčov, navyše posilnený o dvoch – troch nových, behavejších hráčov,
ktorí priniesli minimálne futbalovú kvalitu, nám robil problémy už od začiatku. Len
vďaka výkonu nášho brankára Rataja, ktorý chytil 4-5 góloviek sme v prvom polčase
neinkasovali. Naopak, po individuálnej akcii trafil ľavačkou od žrde Sedláček. Žial,
ani v druhom polčase sme sa ale nenaštartovali. Pokračovali sme v slabom výkone a
prehrávali súboje.. Ako-takú kvalitu sme na ihrisku mali, ale to bolo málo. Pôsobili
sme dojmom, ako keby sme sa stretli prvýkrát. Chýbala nám súhra, absentoval futsal
a spolupracovať v rámci štvorky dokázali vo väčšine prípadov len dvaja hráči. Bol to
boj.. Hoci sme mali šance na strelenie druhého gólu, nepodarilo sa a k slovu sa dostal
súper. Po chybe a vybehnutí dvoch hráčov na jedného sme inkasovali vyrovnávajúci gól.
Po nedôslednom bránení sme inkasovali aj druhý. Súper nás prevalcoval, tretí a štvrtý
gól už bol len dôsledkom našej rezignácie. Slabučký výkon si zopakoval aj v sobotu
pán rozhodca Kočický, ktorému sa opäť zápas vymkol z rúk. Druhý nominovaný pán
rozhodca Sliš sa pre istotu na zápas ani nedostavil. Dôvody jeho neprítomnosti nám nie
sú známe. Problém s kvalitou rozhodcov je záležitosť dlhodobá a žial, nerieši sa.. Nič
to ale nemení na tom, že Karlovka bola tentokrát lepšia. B-tím hrá zatiaľ len to, na čo
má a s hráčmi, ktorí sú k dizpozícii. Tri body z dvanástich možných je ale minimálne na
zamyslenie.

Góly: Sedláček

3 Kolo

4Fun “B” – AK 47 “B” 3:2

Proti B-čku 4Fun sme neodohrali zlý zápas, ale napriek tomu sme nebodovali. Úvodné
minúty boli herne v našej réžii, čo vyústilo do gólu, keď Lalúch trafil šikovne spoza
hráča. Ešte v prvom polčase sme nezvládli situáciu 1:1 a inkasovali. Zápas bol
vyrovnaný, miernu prevahu ale mal v druhom polčase súper. To bolo aj pochopitelné,
keďže dvaja-traja hráči 4 Fun posilnili zostavu z prvého tímu. My sme sa v tomto smere
túto sezónu vydali inou cestou. Druhý gól v našej sieti nás ale môže mrzieť, po rohovom
kope sme neubránili dvoch ! nabiehajúcich hráčov do šestky, hoci sme mali dosť času
sa na danú situáciu pripraviť. Tretí gól bol neštastný a kuriózny. Vysoká lopta netrafila
strop, zaváhali sme a prehrávali o dva góly. Napriek tomuto momentu sme to nezabalili.
Škoda ale, že Benedikova individuálna akcia, po ktorej obišiel aj brankára a skóroval,
prišla až 15 sekúnd pred koncom. Na vyrovnanie tak nezostal čas. O dva týždne sa vo
vzájomnom zápase stretnú naše A tímy..

Góly: Lalúch, Benedik

2 Kolo

AK 47 “B” – Mokarabia 1:0

Po prehre v prvom kole chcelo získať body aj naše B-čko. Prvý polčas proti Mokarabii veľa futsalovej krásy nepriniesol. Súper na vlastnej polovici dobre bránil, vykrýval priestor a tak naše útoky končili 10-15 metrov pred bránou. Brankára sme v podstate priamo ani neohrozili, naše strely boli zblokované. Naopak, dva-tri výborné zákroky musel vytiahnuť náš najlepší hráč – brankár Rataj a držal nás tak v hre. Miestami sme pôsobili nezohratým dojmom, čo je pochopitelné, keďže rezerva zakaždým nastupuje na zápasy v pozmenených štvorkách. V druhom polčase prebrala prítomných až pekná strela Rajka do žrde. Po Čulenovej prihrávke a zakončení Ružu z blízka sa už usmialo štastie aj na nás a vyhrávali sme. Mokarabia sa v závere pokúsila hrať vabank, ale bez gólového efektu, hoci nám minútu pred koncom pomohla žrď. Tri body sme vydreli !

Gól: Ruža

1 Kolo

AK 47 “B” – MF Hyeny 0:2

Do novej sezóny 2012/2013 ako prvé vstúpilo naše B-čko, ktoré v čisto B-čkarskej zostave aj nastúpilo, navyše z ôsmich hráčov v poli debutovali v zostave traja nováčikovia – Adrián Bartalos, Adam Grečnár a Roman Lukáč. Gól sme ako prví mohli streliť my, ale po rohu sme nechali v šestke nepokrytých dvoch hráčov ! a inkasovali. V hale PKO sa hrá do plných ťažko.. Náš výkon bol poznačený nervozitou a miestami nezohratosťou. Chýbal nám pokoj a jednoznačne aj kúsok štastia v koncovke. Tím treba pochváliť za bojovnosť a enormnú snahu zápas otočiť. Brankára hostí sme trafili za celý zápas v gólových pozíciách snáď desaťkrát. Lopta si ale cestu do siete nanašla. Tri minúty pred koncom sme z brejku po krížnej strele inkasovali druhý gól a bolo prakticky po zápase. Naša záverečná hra bez brankára zmenu stavu nepriniesla a tak sa B-čku štart do sezóny nevydaril.