Archív AK47 B

8 Kolo

Archív AK47 B - Sezóna 12/13

AK 47 “B” – HSP Hemerhoidi 3:1

Proti HSP sme cítili šancu na ďalšie tri body. Vzhľadom na to, že A-čko hralo svoj zápas
až v nedeľu, zostavu sme si dovolili posilniť o troch hráčov prvého tímu. A vyplatilo
sa. Súper sa síce ujal vedenia, ale netrvalo dlho a Adrián Bartalos po individuálnej akcii
vyrovnal. Po spolupráci toho istého hráča perfektným špicom trafil na 2:1 Fúrik a viedli
sme. V druhom polčase sme potrebovali dať druhý gól, ale k slovu sa dostával aj súper.
Situáciu a cestu za tromi bodmi sme si mohli skomplikovať, ale niekoľko nepríjemných
situácií vyriešil Rataj v našej bráne. Po Čulenovej akcii a koncovke Ružu na dvakrát,
sme v závere definitívne rozhodli o troch bodoch. Hoci sme sa trochu potrápili, futsalová
kvalita bola na našej strane a výhru sme si zaslúžili.

Góly: A. Bartalos, Fúrik, Ruža

7 Kolo

SFC Silver – AK 47 “B” 0:2

Po dlhom čase sa troch bodov dočkalo aj naše B-čko. V hale PKO a v pomerne silnej
zostave sme mali od začiatku až do konca jednoznačne navrch. Na gól sme sa nadreli,
lopta opäť nechcela ísť do siete.. Bránu odklial až po akcii Adriána Bartalosa z blízka
Grečnár a otvoril si tak strelecký účet v AK 47. V druhom polčase sme súpera tiež
prestrielali, ale k spokojnosti nám chýbala gólová poistka a kľud na kopačkách. Až
po Čulenovej akcii a šikovnom teči Rajka sme viedli o dva góly. Škoda dvoch žltých
a následnej červenej karty Sabolíka.. Presilovku sme bez väčších problémov ustáli a po
dobrom výkone oboch štvoriek sa tešili zo zaslúžených troch bodov.

Góly: Grečnár, Rajko

6 Kolo

AK 47 “B” – KPSF ‘92 1:1

B-tímu sa nepodarilo vyhrať ani v tomto zápase a na zisk bodu sme sa poriadne natrápili.
Hoci naša herná prevaha bola zjavná, tak isto ako aj kvalita, no súper sa tiež nedal
zahanbiť a po prehratom súboji pred šestkou sme inkasovali. V druhom polčase sme
zvýšili obrátky, dobýjali bránu súpera, ale bez gólového efektu. Podarilo sa to a celkom
zaslúžene až po strele Grófa zo strednej vzdialenosti, ktorá prešla brankárovi pomedzi
ruky. Remíza je spravodlivá pre oba tímy. Snáď nám začína byť jasné, že ani v prvej
Bratislavskej lige sa body nerozdávajú len tak.

Gól: Gróf

5 Kolo

Akademik ‘96 „A” – AK 47 “B” 0:0

Proti Akademiku sme postavili na pomery B-čka silnejšiu zostavu, s cieľom zabodovať
naplno, no ani tentokrát to nevyšlo. Hral sa medzišestkový futsal, do vyložených šancí sa
ani jeden tím nedostával. V priemernom a miestami nudnom zápase sa vyskytlo niekoľko
situácií, ktoré sa gólom skončiť mohli. Akademik ale dobre bránil, presadiť sa bolo
náročné. Zápas sa skončil netypicky bezgólovou remízou, ktorá je ale na mieste a zisk