Archív AK47 B

12 Kolo

Archív AK47 B - Sezóna 12/13

AK 47 “B” – TRE Kronor 4:1

B-tím potrebuje každý bod, bojuje o účasť v prvej desiatke. Hoci sme prehrávali, po
perfektnej strele vyrovnal Záhorec a od toho momentu sme mali navrch. Boli sme lepší,
futsalovejší, lepšie sme kombinovali, no góly neprichádzali. Až po individuálnej akcii
sa presadil strelou Adrián Bartálos a o niekoľko sekúnd po rohu nabil ten istý hráč do
šestky Záhorcovi. Súper sa v druhom polčase z ihriska takmer vytratil a ani sa nepokúsil
zápas zdramatizovať. V závere ešte prikrášlil výsledok vlastným gólom jeden z obrancov
TRE Kronor, po Sabolíkovej prihrávke. Zaslúžená výhra, zdá sa, že aj B-tím naberá ten
správny kurz !

Gól: Záhorec 2, Adrián Bartálos, Sabolík

11 Kolo

SC Hujeri – AK 47 “B” 3:5

Proti Hujerom to bol 6-bodový zápas, mimoriadne dôležitý, keďže B-tím bojuje o účasť
v prvej desiatke. Výsledok nevyzeral po polčase pre naše farby vôbec priaznivo, po
troch brejkoch sme prehrávali 0:3. Tím ale ukázal charakter a piatimi gólmi stav otočil.
Hetrikom sa blysol Tomko. Dôležité tri body sa počítajú !

Góly: Tomko 3, Chovanec, Fúrik

10 Kolo

AK 47 “B” – BF Meracrest “A” 1:2

Proti druhému tímu tabulky sme si trúfali zabodovať, no žial, zase vyšli bodovo
naprázdno. Súper mal svoju kvalitu, ale my sme sa rozhodne nestratili. Naše strely zo
strednej vzdialenosti vychytal brankár. Herne to nebolo zlé, ale opäť sme doplatili na
individuálne chyby. Navyše, dávame málo gólov, s jedným v sieti súpera sa vo futsale
vyhráva málokedy. A práve preto, ak chceme uhrať lepší výsledok, musíme lepšie brániť
a vyvarovať sa individuálnych chýb ! Pri danom výsledkovom trende je ľahko možné, že
sa B-čko medzi najlepších desať tímov túto sezónu nedostane.

Gól: Sabolík

9 Kolo

SC Cuba Libre – AK 47 “B” 4:2

B-tím výsledkovo nezvládol ďalší zápas. Súper začal len v trojici, čo sme využili na
strelenie gólu Sabolíkom, ale po vyrovnaní sme napriek našej snahe, držaní lopty
a niekoľkým šanciam dvakrát z protiútokov inkasovali. Náš tlak bol neefektívny,
nedávame góly.. Navyše, vo futsale je dôležitá súhra všetkých hráčov na ihrisku, čo u nás
absentuje. Nie je možné, aby sa na ihrisku stretli štyri individuality a každý hral to svoje.
Pokus o vyrovnanie priniesol gól Fúrika, no v závere sme do prázdnej brány inkasovali