Archív AK47 B - Sezóna 12/13

FK Šport – AK 47 “B” 2:2

Proti papierovo silnejšiemu tímu sme hrali o triedu lepší futsal. Všetko sa vyvíjalo
nádejne. Po Grófovej strielanej prihrávke na zadnú tyč zasunul pekne pätičkou Užík a
druhý gól pridal po individuálnom prieniku Lalúch. Zo skrumáže sme ale inkasovali
gól. Vytvorili sme si šance, ktoré sme mali premeniť, no nepotykali sme si s koncovkou.
Súper pol minúty pred koncom odvolal brankára a hneď prvá strela skončila v našej sieti.
Po šiestom faule FK Šport sme ešte dostali poslednú šancu na strelenie tretieho gólu, no
nepremenili sme.. Nie jeden bod sme získali, ale dva stratili.

Góly: Užík, Lalúch

16 Kolo

AK 47 “B” – FC Rusovce 4:1

Proti Rusovciam to bol z našej strany zápas najmä o trpezlivosti a o futsale. Súper hral
snaživo, behal, no to na body nestačilo. Po dlhom čase sa do brány postavil v pohode
chytajúci Edilson, plus zostavu sme posilnili aj o troch hráčov prvého tímu. Skóre
otvoril technickou strelou Pastucha a na 2:0 zvyšoval Chovanec. Rusovce sa dostávali
aj do šancí, keďže naša obrana nie vždy pracovala ako mala, no Edilson v bráne chytal
v pohode a hráči súpera neboli v koncovke dostatočne dôrazní. Po strate lopty na
polovici ihriska sme zo samostatného nájazdu inkasovali, no v druhom polčase druhý gól
Chovanca a strela Záhorca k bližšej tyči znamenali zaslúžené tri body. B-tím sa tak dostal
na siedme miesto, plus má k dobru dohrávku proti Interu.

Góly: Chovanec 2, Pastucha, Záhorec

14 Kolo

AK 47 “B” – ELZA Lions 4:0

B-tím v hale PKO opäť predviedol futsal na úrovni a prakticky po celých 40 minút
dominoval. Obe štvorky hrali zodpovedne po strate lopty, okrem niekoľkých striel zo
strednej vzdialenosti, ktoré spolahlivo zneškodnil Rataj, sa súper k ničomu vážnejšiemu
nedostal. Na polovici Lions sme s chuťou kombinovali a do polčasu nastrielali tri pekné
góly. O osude zápasu tak bolo rozhodnuté. Hoci sme nepoľavili, v druhom polčase sme
sa presadili už len jedenkrát. Ďalšie zaslúžené tri body nás vyniesli do pokojnejších vôd
stredu tabulky.

Gól: Benedik 2, Tomko, Pastucha

13 Kolo

L.M.H. Team – AK 47 “B” 2:3

Proti poslednému tímu súťaže sme v hale PKO od začiatku vyvinuli tlak a už po
niekoľkých sekundách mali gólovku. Gólu sme sa ale dočkali až po kombinácii Sedláček
– Ruža a Rajko, ktorý celý útok z vlastnej polovice rozbehol, na zadnej tyči nemohol
nedať. Škoda nevyužitých šancí. Po rohu a nepozornosti v šestke bolo vyrovnané. Obe
štvorky ale hrali aktívne, s chuťou kombinovali a na naše pomery sa vyskytlo len málo
nepresností. V druhom polčase sa po Rajkovej prihrávke a strelou do protipohybu
brankára presadil Sedláček a tretí gól pridal po spätnej prihrávke Záhorca tvrdou strelou