24 Kolo

Archív AK47 B - Sezóna 12/13

AK47 "B" – SC Hujeri 4:1

V pohode nedeľňajšieho doobedia sme si v počte šesť z chuti zastrielali. Hujerov sme
k takmer žiadnej akcii nepustili (nieže by sa k nejakej veľkej aktivite mali) a gólmi
Ružu (efektná pätička pre divákov), Užíka a dvoch Čulena si bez problémov zabezpečili
vylepšenie bodového konta Béčka. Po 24. kole (5. nadstavbovom kole) máme na konte
39 bodov a patrí nám šieste miesto.

Góly: Čulen 2, Ruža, Užík

23 Kolo

AK 47 “B” – BF Meracrest “A” 1:2

Proti lídrovi tabulky sme si trúfali zabodovať, no žial, zase sme vyšli bodovo naprázdno.
Zápas sa skončil rovnakým výsledkom ako v základnej časti. Súper mal herne mierne
navrch. Stopercentnú šancu spálil za stavu 0:0 Opršal a potom sme doplatili na dve
chyby. Gól Čulena pred koncom nám dal nádej, ale naša hra bez brankára už ďalší gól
nepriniesla. B-tím už vzdal boj o pohárové umiestnenie, piate miesto však nie je nereálne
a tak treba zabojovať o každý bod !

Gól: Čulen

22 Kolo

KPSF ’92 – AK 47 “B” 4:1

Proti KPSF sme v hale PKO odohrali vyrovnaný prvý polčas. Súper sa ujal vedenia,
no my sme dokázali rýchlo odpovedať, po Sedláčkovej presnej strele. Za vyrovnaného
stavu sme nevyužili brejk 3 na 1 a navyše, po Čulenovej prihrávke na zadnú tyč spálil
tutovku Lukáč. Súperovi sme ale netakticky pomohli ku druhému gólu v našej sieti, po
druhej malej domov a nepriamom kope. Do šancí sme sa dostávali ťažko, hráči KPSF nie
sú vo futsale nováčikom, hrali tvrdo, dobre bránili a vyrážali do nebezpečných brejkov.
Po nedôslednom bránení sme inkasovali ešte dvakrát a výsledok sa nám nepodarilo
korigovať ani z dvoch nariadených 10 m kopov.

Gól: Sedláček

21 Kolo

AK 47 “B” – FK Šport 1:4

B-tím inkasoval už úvode neštastný vlastný gól, po rohu. Bránu súpera sme dobýjali,
ale čisté šance sme si nevypracovali, hoci sme mali hernú prevahu. Druhý úder prišiel
tiež po rohu, len z druhej strany. Tentokrát sa ale o neštastný moment nejednalo.
Jednoducho sme nepokryli nabiehajúceho hráča a ten pohodlne zvýšil ! Naše šance na
dobrý výsledok zhasli hneď v úvode druhého polčasu, kedy sme dostali tretí gól. Tím
FK Šport kontroloval priebeh, strážil si pohodlný náskok, hral skúsene. Iskierku nádeje
vykresal gól Adriána Bartalosa, ktorý bol zároveň aj 47. v sezóne. Tri a pol minúty pred
koncom sme začali hrať bez brankára. Do gólových šancí sme sa ale nedostali, naopak,
dve sekundy pred koncom sme do prázdnej brány inkasovali štvrtý gól.

Gól: Adrián Bartalos