Archív AK47 B

28 Kolo

Archív AK47 B - Sezóna 12/13

AK 47 “B” – 4Fun “B” 3:2

V poslednom zápase sezóny sme 4Fun vrátili prehru (2:3) zo základnej časti. V prvých

minútach mal súper navrch a zdalo sa, že gól v našej sieti bude len otázkou času, ale

opak bol pravdou. Boli sme mimoriadne efektívni, k čomu sme pridali aj dôraz v bránení.

Čistým hetrikom zostrelil súpera v priebehu prvého polčasu Užík, najmä tretí gól

v podobe blafáku na brankára a chladnokrvného zakončenia bol lahôdkou. V druhom

polčase sa presnou a potom tečovanou strelou dostal súper do zápasu, ale výsledok sme

nakoniec ubránili. B-čko tak zakončilo sezónu ako sa patrí – víťazstvom, skončilo na

šiestom mieste, so stratou troch bodov ! na tretiu priečku. Opäť sa potvrdilo, aký dôležitý

je každý bod. Vzhľadom na fakt, že sa B-tím dostal do prvej desiatky v hodine dvanástej,

šieste miesto je pekným úspechom.

Góly: Užík 3

27 Kolo

Akademik ’96 “A” – AK 47 “B” 1:1

Proti Akademiku sme podali dobrý kolektívny výkon, na našu hru sa dalo pozerať. Šancí

bolo dosť, na oboch stranách sa viackrát triasla konštrukcia brány, ale gólovo sa presadil

až začiatkom druhého polčasu dôraznou dorážkou v šestke Tomko, po Užíkovej strele.

Akademik je ale skúsený tím, tlak na našu bránu postupne stupňoval a po neštastne

odrazenej strele z podobnej situácie vyrovnal. A tak sme si body delili, B-tím sa posunul

na šieste miesto a v poslednom kole má šancu zabojovať o konečné piate. Takže je o čo

hrať !

Gól: Tomko

26 Kolo

Mokarabia – AK 47 “B” 1:2

Proti Mokarabii nám vypadol brankár a tak musel do brány Ruža. Tento fakt nám ale

pomohol, poctivo sme bránili. Zomkli sme sa a išli za tromi bodmi. V prvých minútach

sme trafili žrď a brvno, ale skóre sa menilo až po jednoduchej akcii, na ktorej konci

bol Čulen. Po prieniku súperovho hráča, strele a následnej dorážke sme inkasovali, ale

začiatkom druhého polčasu strelil z nevinne vyzerajúcej akcie gól Lalúch a vyhrávali

sme. Súper na nás futsalovo nemal a tak hral tvrdo a vo viacerých prípadoch nečisto. Žial,

viaceré zákroky zostali nepotrestané. Výhru, aj keď len o gól sme vydreli, no zaslúžene !

Góly: Čulen, Lalúch

25 Kolo

AK 47 “B” – ELZA Lions 6:0

Súper prišiel na zápas len s jedným hráčom na striedanie a tak od začiatku šetril sily a
nehrnul sa do útočenia. My sme až trochu zbytočne zvolili vyčkávaciu taktiku, no potom
sme začali hrať odvážnejšie a útočnejšie. Stroj sa rozbehol, do polčasu sme nastrielali
5 gólov a v druhom hrali v pohode. Lions mali dve-tri dobré gólové šance, no nulu
vychytal Rataj. Elza Lions to v tejto sezóne na nás hrať nevedela, v základnej časti sme
tak isto v hale PKO vyhrali 4:0. Mrzieť nás môžu dve zbytočné žlté karty. Cieľom B-
tímu je hrať o piate miesto, čo by bolo pekné umiestnenie (aktuálne nám patrí šieste).

Gól: Čulen 2, Balogh 2, Lalúch, Grečnár